Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok több napig másnapos?

Miért vagyok több napig másnapos?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogyha elmegyünk bulizni szombaton,akkor vasárnap egyértelműen másnapos vagyok, de még hétfőn is félig,kedden már csak egy kicsit,és talán szerdára nyúlik át az amikor már már csak egy nagyon kicsit vagyok az vagy ha szerencsém van,akkor már semennyire.

Fáradtság,dekoncentráltság,másnaposság,figyelem zavar,kicsit befeszült,érzékeny a fényre,szájszárazság.

Másnak is van ilyen hogy2-3 napig másnapos egy buli után?

Már nem merek elmenni bulizni mert nem tudják az emberek mi a francért nézek ki úgy kedden,mint aki hajnalig bulizott,reggel meg mintha buliból ment volna be dolgozni,közben ez még a szombat este.

Véleménye valakinek?



2018. máj. 30. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Öregszel.

Amúgy meg gratulálok, hogy minden szombat este részegre iszod magad, majd lesz ez még rosszabb is.

2018. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem minden szombat este,csak 2 hetente! :)

Remélem ahogy jobban öregszem nem leszek tovább másnapos..

2018. máj. 30. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után már nem. Ugyanis amikor eléri a másnaposság 6 napos maximumát, akkor körbeértünk :)
2018. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lol. Mesélj erről a 6 napos másnaposságról :D
2018. máj. 30. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!