Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta rosszul vagyok. Mi...

Napok óta rosszul vagyok. Mi lehet a baj? 21/L

Figyelt kérdés
hányinger, fejfájás, enyhe szédülés + néha rámjön az orrfolyás/bedugul az orrom ( de utána az elmúlik szóval nem hiszem hogy megfázás lenne) ja és nagyon melegem is van..
2018. jún. 4. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
És mi mit tudunk tenni érdekedben?
2018. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
…ha már a teremtő nem áldott meg értelemmel?
2018. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Gondoltál arra, hogy egy orvost megkérdezz?
2018. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hátha van/volt valakinek hasonló. nyilván el fogok menni orvoshoz ha nem múlik, de 2 nap múlva vizsgám van, tanulnom kell. emiatt nem rohangálnék a rendelőbe és várnék órákat
2018. jún. 4. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha vizsgázol, lehet, hogy a stressz meg az idegeskedés miatt.
2018. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Különbőző okok is lehetnek, orrfolyás és orrdugulás lehet allergia is, de fejfájással nátha is, szédülés és fejfájás lehet a meleg miatt is és ha nem iszol eleget, vagy alacsony/magas a vérnyomásod, az összes tüneted pedig lehet akár egy vírusos betegség is, és még sorolhatnám. Ha nem múlik, akkor nem ártana orvoshoz menni, vérnyomásodat megmérni pl, amikor szédülsz. Persze szédülés és fejfájás lehet nyakcsigolyától is, ha sokat görnyedsz.
2018. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Allergia és vashiány. A szédülés, fejfájás vashiánytól lehet.

Orrfolyás a légkonditól is lehet.

2018. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!