Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hiába alszok annyit, mint...

Hiába alszok annyit, mint régen, nagyon fáradt vagyok, mi az ok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves srác vagyok. Átlag napi 7 órát alszom évek óta, ez mostanság is így van. Azonban pár hete több terhelés nélkül is nagyon álmos vagyok egész nap, délután órákat alszok itthon, van, hogy az iskolában is elalszom, korábban ilyen sosem volt. Egész nap fáradt vagyok, holott jóval kevesebb dolgom van, mint akár csak pár hónapja. Mi lehet az ok? súlyos betegség is állhat a háttérben? Pl. leukémiáról olvastam, hogy jelezhet azt.. köszi előre is!
2018. jún. 13. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy, pedig csak aludnod kéne. Ráadásul évvége van! Ennyi idősen a 8 óra alvás a minimum, de nyugodtan lehet 9 is. Próbáld ki. Ráadásul a sulinak is vége, nincs munka, nincs stressz. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget is. Egy vérvizsgálatot csináltathatsz, csak hogy biztos legyél benne, hogy kutya bajod.
2018. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!