Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt? Mostanában szinte...

Mi történt? Mostanában szinte állandóan rossz kedvű vagyok és fáradt. Nincs kedvem semmihez és ha valahova elmegyek rosszul érzem magam. A legjobban itthon szeretek lenni, régen nem voltam ilyen.

Figyelt kérdés
Próbálok sokat tanulni de vannak napok amikor egyáltalán nincs kedvem hozzá. Ha viszont tanulok és valami rosszul sikerül az padlóra küldd. A külsőmön is folyton problémázok, állandóan rondának látom magam, nyáron kezdődtek ezek azt hittem elmúlik de csak egyre rosszabb... 17/L
2013. szept. 30. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is így van ez.. lehet, hogy depresszió
2013. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi bajod a külsőddel? lehet azon is változtatni.
2013. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az, hogy általánosan mindenkit szépnek látok magamat pedig nem. egyszerűen csak belenézek a tükörbe és nem tetszik az egész összkép... erre meg csak ráerősít, hogy akárhol (neten, újságban) szép nőket látok.
2013. szept. 30. 20:31
 4/6 anonim válasza:
egy képet láthatnék elsőnek rólad privátban?
2013. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy hívják ezt, hogy ŐSZ.

Rohadt szar nyarunk volt. Későn kezdődött és hamar ért véget. Mindenkinek szüksége van még a napsütésre. Mindenhol figyelmeztetik az embereket, még az időjárásban is, hogy most ne hagyjuk el magunkat. Mert jelenleg vagyunk a leghajlamosabbak a depresszióra.

2013. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van egy ideje.Javult azóta a helyzet? És ha igen, kb mikor,hogy léptél túl ezen az időszakon?

17/l

2016. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!