Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ennyire szomjas?

Miért vagyok ennyire szomjas?

Figyelt kérdés

Konkrétan megittam ma 6 liter vizet, nem viccelek. Tudom, ez még nem ok arra, hogy aggódjak, de én eddig épphogy megtudtam inni 1 litert.Nem az a baj, hogy iszok, először örültem is, de rettenetesen szomjas vagyok!! Iszok és nem csillapodik...szörnyű érzés.

Lehet számít, hogy most érettségizek, hetek óta csak tanulok, nincs étvágyam és emiatt fogytam is már.Az arcom elég sápadt, de ezt betudhatjuk annak, hogy egész nap bent ülök...

Van szerelmi fájdalmam is ami megvisel, szóval minden összejött...

Esetleg ha valaki tapasztalt már ilyet, megköszönném a segítséget, hogy mitől lehet ez! :)



2018. jún. 19. 01:59
 1/2 anonim válasza:

Nincs baj a folyadék fogyasztással, pláne nem nyáron. Kérdés hogy ettél-e előtte valami fűszereset? Én ha nagyon fűszeres vagy erős, nehéz kaját fogyasztok utána "ki tudnám inni a Dunát is".

Ha nem múlik azt javaslom fordulj a háziorvosodhoz ő tud ebben segíteni.

2018. jún. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6-7 liter és folyamatos szomjúság érzet nem normális, ha nem a napon dolgozol kőművesként.


Elmennék vércukorvizsgálatra a helyedben.

2018. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!