Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen fuldugot vegyek, hogy...

Milyen fuldugot vegyek, hogy tudjak aludni?

Figyelt kérdés

A parom csikorgatja a fogat, van hogy olyan szinten, hogy majd megorulok, es melle horkol is.

Szeretnek fuldugot venni, mert eddig birtam.

Mit ajanlotok, mi az ami a legjobban tompitja a hangokat, vagy esetleg van olyan amivel semmit sem hallani?


2018. jún. 28. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi! :)

Neked bevalt?

2018. jún. 28. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem neked kéne füldugót venned, hanem a párodnak kéne megoldania az egészségügyi problémáit. A fogcsikorgatástól hosszú távon el fognak kopni a fogai. A horkolást meg elképzelhető, hogy meg lehet szüntetni, attól függően, hogy mi okozza.
2018. jún. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem neked kell füldugó, hanem a kedves párodnak elhúznia az orvoshoz.


A fogcsikorgatástól előbb utóbb ki fognak törni a fogai - én sem vettem komolyan, aztán annyira meggyengült a zománc - mert évekig összeszorított foggal aludtam -, hogy három fogam letört.

2018. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Termeszetesen el fog menni, csak rengeteget dolgozik, en pedig terhes vagyok, es mar nehezen birom. Ezert atmeneti megoldaskent keresek fuldugot. Ez a kerdesem lenyege, ugyhogy kerlek titeket, ha van erdemi valaszotok, akkor irjatok le. A doktorosdival nem kapok valaszt a kerdeseimre, csak ujraolvasom amit mar igy is tudok.

Koszi

2018. jún. 29. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
A patikában van több féle sokkal olcsóbban mint ami a linken van.Én a sárga szivacsost használom,szintén horkolás miatt.
2018. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, szuper tipp a patika. Eszembe sem jutott volna, hogy ott arulnak. :)
2018. jún. 29. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!