Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ilyen a sarkam?

Mitől lehet ilyen a sarkam?

Figyelt kérdés

Hónapok óta sajnos mindkét sarkam nagyon száraz, repedezett, és eléggé szúr is, ha például simogatom. Nem értem mitől lehet, mintha már 50-60 körül járnék, pedig még csak 18 éves vagyok. Eléggé zavar, hisz nemcsak zavaró, de csúnya is. Mutatok róla képet (bár nemrégiben volt ezen a részen egy hatalmas vízhólyag, de szerencsére már kilyukadt, és kezd begyógyulni, így annak a nyoma látható a képen).


[link]



2018. júl. 7. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, sajnos a legtöbb nőnek ilyen, nem korfüggő. Ápolni kell, krémezni, ha szükséges akkor reszelni, és akkor puha marad. Lehet oka a nyitott cipő, rossz testtartás, túlsúly. Bármi.
2018. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. 😅
2018. júl. 7. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha magadnak nem tudod megcsinálni, akkor pedikűr. A hygiena és az esztétika nemtől és kortól független...
2018. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elemes sarokcsiszolóm van, kéthetente használom, nagyon jó. (Drogériákban lehet kapni). Szerintem kezdd el te is használni hetente, kéthetente, plusz naponta krémezni fürdés után sarokpuhító krémmel.
2018. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!