Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye nem feltétlen súlyos...

Ugye nem feltétlen súlyos bajom van? Okozhatja ezt egy kevésbé súlyos dolog is?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem volt eddig, múlt hét csütötök, péntekel elkezdtem szédülni, de nem az a hagyományos ájulós szédülés, hanem olyan fura, csak éreztem, de nem is folyamatosan és tudtam mindent ugyanúgy csinálni tőle, aztán szombaton semmi, tökéletesen voltam, vasárnap pedig kezdetben jól, majd ismét előjött ez a fura

szédülés és hozzá társult ilyen nyomásérzés az agyban, vagy hogy fogalmazzan nem is kifejezetten nyomást éreztem, inkább néha egy pillanatra "megrezzent" (?) az agyam, délután pedig ismét elmúlt. Nagyon félek, mert olvastam minden félét most, hogy mi lehet (agyi aneorizma, sklerózis multiplex, stb) ugye nem feltétel csak ilyen súlyos betegségek járnak ilyen "agykattogós" tünetekkel? Nagyon aggaszt.

Az a helyzet, hogy egyébként babaprojekt alatt állunk, pár nap múlva kellene megjönnie (vagy nem) és azt szeretném megvárni az orvoshoz menéssel, hogy

ne úgy menjek oda magam sem tudom terhes vagyok vagy sem...

Ma pl teljesen jól vagyok eddig, de nagyon aggaszt leginkább ez az agyban érzett dolog.


2018. júl. 9. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szédülés lehet vérnyomás problémától is (alacsony, magas), de nyaki csigolya is okozhatja és persze még sok minden más. Ha napok óta tart, akkor menj el ma a háziorvoshoz.
2018. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet vérnyomás, lehet fül-gyulladás, vagy lehet simán stressz is. Azért feltűnő hogy hétvégére jól vagy, de hét elejére előjön.
2018. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz, írtam, hogy vasárnap voltam a legrosszabbul (ez meg hétvége) és ma jól vagyok (pedig hétfő).
2018. júl. 9. 08:23
 4/5 A kérdező kommentje:
És egyébként ezek, amit írtatok okozhatját ezt a nyomásérzést is a fejben vagy csak a szédülést?
2018. júl. 9. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, okozhatják. Akárcsak a frontérzékenység.
2018. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!