Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig álmos/fáradt?

Miért vagyok mindig álmos/fáradt?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam aludni, főleg így nyáron, mert szünet is van, de reggel mikor felkelek mindig álmosnak és fáradtnak érzem magamat és ez napközben is elő szokott jönni. Ha aludni próbálok nem megy és kimerültnek érzem magam. Rendszeresen mozgok és mindig 8-10 órát alszok. Mi lehet a baj?

2018. júl. 12. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy laborvizsgálat nem ártana. Eszel elég zöldséget-gyümölcsöt?
2018. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami hiánybetegségre tippelek. Egy labor tényleg jó lenne.

Nem írod, hány éves vagy, pedig az is számít.

2018. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a depresszió miatt van ilyen panaszom, de neked az biztos nincs, mert akkor biztosan szomorú/üres lennél, az étvágyad is változna, stb.

Nekem a pszichológusom a sok alvás miatt javasolta a neurológiai vizsgálatot. Nem ártana neked is elmenni neurológushoz.

2018. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szoktam általában minden nap gyümölcsöt és zöldséget enni és 16 éves vagyok.
2018. júl. 18. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!