Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok állandóan álmos...

Miért vagyok állandóan álmos és fáradt?

Figyelt kérdés

Már hetek óta ilyen vagyok, pedig 8-9 órákat alszok. Talán azért mert sokat agyalok? Sokat gondolkozok, hogy hogyan miként, tipikusan túlbonyolítom a dolgokat.

Bár azt kétlem hogy ebben ennyire el lehet fáradni, vagy tévedek? Legszivesebben egész nap aludnék

Nem végzek fizikai munkát és nem vagyok idős se.

Nincsen gyermekem se.



2017. jan. 2. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A túlsavas szervezet mindig fáradt, energia nélküli, nem „tudja magát kialudni“, izom, fej és hátfájás lép fel. Azontúl ekcéma, szem irritáció és hasmenés is jelentkezhet. Okok:

Dehidratált a szervezet

Vas, vagy D vit. hiány

Pajzsmirigy, vagy mellékvese probléma

Celiákia

„szétszórtság” – sok dolgot csinálsz egyszerre

C7 nyakcsigolya → pajzsmirigy területe – belőle fakadó problémák: fáradtság, fázékonyság, gyakori megfázások, szorulás, depresszió, súlynövekedés, izületi problémák, szív és érproblémák, stb.

2017. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!