Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hátfájás minden reggel?

Hátfájás minden reggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok. Abban szenvedek, hogy minden egyes reggel fáj a hátam felkelés után, emiatt az alvás sosem pihentető, mindig csak szenvedek, reggel nem bírok ágyban maradni, muszáj felülnöm, mozognom, hogy elmúljon. Viszont az elmúlt héten sátorban aludtam, polifómon, és meglepődve tapasztaltam minden felkeléskor, hogy már a kevés alvás ellenére kipihent vagyok, illetve a hátfájásnak nyoma sem volt. Ennek oka valószínűleg az, hogy gyakorlatilag a kemény földön aludtam, nem pedig az én félig kemény, félig semmilyen ágyamban. Szerintetek érdemes beruháznom egy full kemény matracra? Plusz, vajon ez mitől van? Másnak is van ilyen? A hátamat annyira nem mondanám gyengének, mert régebben sokat úsztam és gyógytesire is jártam, hogy erősödjön, persze így sem vagyok egy Hosszú Katinka :D


köszönöm a válaszokat előre is! :)



2018. júl. 13. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is ez volt, az ággyal volt a problema. Lecsereltuk egy kemeny matracossal, mostmar nincs hátfájás..szoval igen, kemeny matrac kell.
2018. júl. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de jó, hogy ezt írod! most már biztosabb vagyok magamban :)
2018. júl. 13. 07:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, cseréld le az ágyad, vagy a matracot, biztosan azzal van a probléma ha minden reggel hátfájással ébredsz.
2018. júl. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm MINDEN lefekvés előtt nyújtani szokott. Neki ez vált be.
2018. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a satorozas alatt más volt a klíma is mint a szobádban és azért is aludtál jobban. Ha már öreg az ágyad akkor érdemes lenne lecserelni legalább a matracot ha az cserélhető. Még a memória habos matracok is nagyon kényelmesek.


Ha még nem múlik érdemes lenne majd ortopedushoz fordulni.

2018. júl. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindneki válaszát! :) a nyújtás nem is rossz ötlet,eddig eszembe se jutott


igen amúgy, ez az ágy vagy hatszáz éves, lehet ez is a baj :s

2018. júl. 13. 08:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Otthon is aludj polifomon. Azt kell csinalni,ami bevalt. Ne torodj vele,mit szolnak.

En igy ugyanez vagyok. Probaltam mar kemeny,puha matracot, osszecsukott kartondobozon aludni,de mindtol faj a hatam. Mondjuk en kemeny sportokat csinalok.

N

2018. nov. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!