Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ebéd óta az egész családom...

Ebéd óta az egész családom hány és hasmenése van (kivéve én). Nekem iszonyatos hányingerem van, szédülök, és ráz a hideg. Mit tegyek, hogy jobb legyen a gyomrom?

Figyelt kérdés
Vszeg a kaja okozza. Érzem, h még mindig bennem van az a kaja, de nem tudok mit csinálni. Már megőrülök lassan, olyan rosszul vagyok. Mit tegyek?
2008. nov. 1. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hívjatok orvost! Ez szalmonellafertőzés is lehet!!!
2008. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már volt (nem nagyon tudott mit kezdeni), de azt mondja, h nem az, mert nem olyan komoly. A családtagjaim jobban vannak, de én még mindig haldoklom.
2008. nov. 1. 20:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajjj segítsen már vki:SSS
2008. nov. 1. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet ha meghánytatnád magad az segítene.
2008. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony hányd ki azt a kaját!Azután meg igyál kamilla teát ízesítés nélkül kortyonként!Holnap meg diéta!És ezt a családtagjaidnak is javaslom!
2008. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi, h válaszoltatok...

Hát akkor megpróbálkozom vele:S

2008. nov. 1. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi lett?


Ha már késő,akkor pedig meg kell gyorsítanod a kiürülését,nekem segíteni szokott 1-2 gyakorlat hasra.

2008. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mik azok a gyakorlatok?
2008. nov. 2. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!