Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az utóbbi idöben jobb lábujjai...

Az utóbbi idöben jobb lábujjaim zsibbadnak és érzéketlenek, föleg hideg levegö hatására. A bal lábamon nincs ez a probléma, mi okozhatja és komoly e a betegség?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
lakatlan szigetre vagy bezárva, hogy nem jutsz el az orvosodhoz?
2011. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs betegbiztositásom.
2011. márc. 11. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több éve érzéketlenek hideg időben a jobb lábam ujjai. Volt, hogy az egész combom le volt zsibbadva egy fél évig. Az előzőnek üzenem, hogy nem egy orvosnál jártam, és egyik sem tudott mondani rá semmit. Ennyit erről. Kedves kérdező, nem tudom, hogy mi bajunk van, annyi nyugtasson meg azért, hogy én évek óta élek ezzel, a hangsúly az élek szón van :)
2011. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A válaszomhoz még azért annyit hozzácsapnék, hogy elvileg a rossz vérkeringés okozhatja, (megjegyzem 21 éves vagyok) nah mindegy, ginko biloba és mértékkel vörösbor segíthet.
2011. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A zsibbadásnak idegi okai is lehetnek ,a combom már zsibbadt volt sokáig egy megsérült ideg miatt amivel az orvos szerint nem lehet mit tenni,ami viszont most van az más.
2011. márc. 12. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Előveszem,te kis
2020. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!