Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy nem kívánom az...

Normális, hogy nem kívánom az ételeket?

Figyelt kérdés
Egy hete dolgozok egy büfében. Előtte ilyen problémám sosem volt, hogy nemcagyok éhes, ha meg mégis és eszek érzem, hogy nagyon tele vagyok és nem túl komfortos. Mióta dolgok reggel nem szoktam enni, nem kívánom, ott a büfében valami keveset eszek, ami nem zsíros vagy olajos. Mikor hazajövök néha eszek rendes ételt, de mindegyik után hol hányingerem van hol nem, de nem érzem jól magam. Olyan érzés, mintha nyomna az étel vagy nem is tudom, de tele vagyok. Tegnap itthon 5-6 között ettem egy nagyon kicsi sültkolbászt kenyérrel hagymával, hazasétáltam mamától nagyon jól voltam, de estére megint előjött ez a kellemetlen teltségérzet 11:30 korul lefekudtem aludni, de nem tudtam mert akkor is előjött a hányingeres erzés és egy óra múlva ki is jött minden. Az lehet, hogy az álkandó zsír meg kajaszagban állás és az, hogy felborult az étkezési szokásom? Előtte napi 3x ettem rendesen, most meg mikor hogy, de sokkal kevesebbet, mint előtte.
2018. júl. 19. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez komolyan kérdést vet fel benned? 😂 nyilván a kaja szaggal eltelítődsz.

Kajáldában sem kell ahoz dolgozni hogy valaki így járjon. Mire megfőzöm a kaját itthon úg eltelítődök a szagával hogy épp csak meg kóstolom. Nem még egésznap a zsírszagban lenni.....

2018. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez egyértelmű, de hogy ennyire? Szó szerint kb rosszul vagyok, de enni meg kell, mert egész nap kb nem eszek semmit. Szerinted/ szerintetek egyek vagy ne egyek? Ma is úgy voltam, hogy 6kor ettem nagyon jól esett, de lassan 1 órája megint kellemetlen a hasam és rosszul érzem magam.
2018. júl. 19. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!