Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha menni kell valahova leizzad...

Ha menni kell valahova leizzad egyből az egész testem (has, hát, hónalj) és nagyon izgulok? Mit tegyek, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Ha nyugalmi helyzet van és nem kell menni sehova akkor nincs probléma.

Esetlegesen volt már valaki hasonló helyzetben és ha igen akkor hogyan változtatott rajta ?



2018. júl. 24. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tinédzser vagy, s javarészt fejben dől el.


Fizikailag segíthet, ha sportolni kezdesz és növeled az állóképességed, így a minimális mozgások nem fognak terhelést jelenteni, tehát nem izzadsz majd.

Nálam biztonságérzetet adott, ha olyan színű pólót vettem fel (fekete például), amiben nem látszik, ha izzadok, illetve vastagon bekentem magam Old Spice-szal.

Ugyanúgy izzadsz tőle, szerintem semmilyen gátló hatása nincs, viszont a rossz szagokat teljesen elűzi.


"Ne gondolkozz" azon, hogy meg fogsz izzadni, mert akkor egészen bizonyos, hogy meg is fogsz.

Kinövöd idővel! :)

2018. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vegyél egy-két jó minőségű aláöltözet pólót vagy 'hogymondják' magyarul :D, undershirt. Az általában elég, hogy felfigja az izzadságot, lehet mégjobban meleged lesz, de mondom, ha jó a minősége akkor minden pacek. Van olyan is, aminek a hónalja ki van bélelve.
2018. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki izzad. Ezt, ugye tudod:) Az izgulósabbak, mint én is erősebben. Viszont, ahogy elfogadtam, nem izzadok. Fejben dől el. Időigényes.
2018. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tinédzser 23 vagyok.
2018. júl. 25. 11:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Fejben ezt hogyan tudom magamban megváltoztatni ?
2018. júl. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!