Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok! Egész...

13 éves lány vagyok! Egész nap fájni szokott a mellem! Még nem nagy csak kicsike!Lent már fél éve szőrösödök! Hónalj szőröm még nincs! És még nem is menstruálok! Szerintetek megakar jönni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj csak neki, hogy még nem jött meg. Anno én is nagyon vártam.
2010. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hamarosan akkor már várható de ez még lehet fél -1 év is.
2010. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Ez egy természetes jel, arra hiv fel hogy ideje elkezdened a maszturbáciot segédeszközökkel együtt. Én is átestem ezen még a nagymamám mondta nekem és anyukámnak is. Áldott legyen Rózsi mama szava.
2010. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fájdalom lehet annak is a jele, hogy növekedik.

Az első mensi inkább váratlan meglepetésként jön, mintsem előrejelzéssel, de igen, lassan abban a korban vagy.

2010. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd, mert nem jó. Nekem 11 és fél évesen jött meg, akkor már szőrős voltam ott lent annyira hogy nem látszott a bőr. A hónaljamat is borotválnom kellett. Jó neked, hogy nem érsz ilyen hamar. 22/L
2010. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, nemsokára meg fog jönni:) Valószínűleg. Nekem 12 évesen jött meg, és nekem sem volt még hónalj szőrzetem, sőt kb csak egy éve lett, pedig már 16 múltam bőven. Fehérfolyásod van már? Mert az is sokat számít. A többiek pedig ne nyugtatgassák azzal, hogy ne várja, mert úgyis várni fogja ha mondjátok neki, ha nem. Én is mindig nagyon vártam. És pont akkor jött meg mikor egyáltalán nem számítottam rá, nem is gondoltam rá:) Nyugi, meg fog jönni:)
2010. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszike a választ!Igen van már vagy 2 éve fehérfolyásom!
2010. júl. 19. 08:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy azért fáj,mert nő...

én is 13 vagyok..Még nekem sem jött meg:D

Viszont én már 1 éve melltartót kell hordjak..ugyhogy nekem nem "kicsike,, xD

2010. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!