Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha 5 eves korom ota sportolok,...

Ha 5 eves korom ota sportolok, es szinte minden nap mozgok valamit, de iszonyat egeszsegtelenul es ossze-vissza taplalkozom, annak mikor lesz kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
Ez meg visszafordithato? Sok mindenre vagyok allergias, de csak nagyon ritkan vagyok beteg, viszont suli miatt eleget stresszelek... Ugye nem fogok 30 evesen szivrohamot kapni, es nem meszesednek mar most az ereim? 170 cm es 58 kg vagyok, egyebkent 18/l, ha szamit...
2018. júl. 28. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Sport mellett megengedhetsz magadnak egy kis többlet kalóriát, ha erről van szó. De egyél rendszeresen, ne összevissza! Kihagyni sem szabad étkezéseket, mert az is problémát okozhat. Tudod: gyakran, keveset...

És ha lehet, kevesebbet stresszelj!

2018. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha cukros szyrszarokat iszol, es chips, mcdonaldson elsz akkor lehet gond. Stresszelni probalj kevesebbet :D ha arra gondolsz en is olyan vagyok h ehetnek mindenfele hulladekot nem hiznek nagyon, de probalok egezsegesen enni.
2018. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!