Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 21 éves korom ellenére úgy...

21 éves korom ellenére úgy érzem magam testileg mintha valami öreg ember lennék, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Pedig mozgok azért nem élek tohonya életmódot, biciklizni, futni is szeretek, meg kirándulni. Táplálkozni is normálisan próbálok, bár kissé túl sok cukrot fogyasztok és általában nem bírok sokat enni, könnyen hányingerem is lesz. Mégis minden bajom van, időről-időre előjönnek a legkülönfélébb hülye, kellemetlen testi érzések. Vérképem az rendben volt múltkor, május elején voltam vérvételen, de az állapotom már akkor is bőven ilyen volt. Fokozatosan alakult ez ki és egyre rosszabbul érzem magam a bőrömben
2017. jún. 19. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a sok hülye kérdés. Mint valami óvodások találkozója. Orvoshoz menj el, ne itt nyafogj.
2017. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is ìgy vagyok, de én biztos vagyok benne, hogy nálam a stressztől van.

24/L

2017. jún. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!