Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Unokanővéremnél nem régen...

Unokanővéremnél nem régen elkezdődött egy váltakozó intenzitású viszketés (bővebben a leírásban). Milyen irányban induljon el kivizsgáltatni magát?

Figyelt kérdés
A bőrön nem mutat külső nyomokat, nincs kipirosodás, sem kiütés, és a teste legnagyobb részén előfordul. Szúráshoz haszonló érzésként kezdődik. Bőrgyógyászaton már járt, nem részletezte, gondolom ott nem találtak semmit. A vérképe rendben van.

2018. júl. 31. 10:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát lényegében mi lehet az, ami szóba jöhet nála? Nyílván nem erőltethetem kívülállóként, hogy menjen el orvoshoz, felnőtt ember. Kíváncsiság van benne csak.
2018. júl. 31. 10:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosnál már járt. Látszani nem látszik rajta semmi. Próbáljon rá jeget tenni.
2018. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Levendula szappan és krém, barátnőmnek bevált.
2018. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos, hogy elolvastátok a leírásomat.


A bőrgyógyászat rendben volt. Nincs külső nyom, kipirosodás. Tehát ebből nekem az jön le logikailag, hogy valamilyen belső probléma lehet. A levendula szappan kétlem, hogy segítene, főleg, hogy a lúgos kémhatású szappanok amúgy is csak szárítani tudják a savas pH-jú bőrfelületet.

2018. aug. 2. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!