Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mentális/lelki okokból lehetsé...

Mentális/lelki okokból lehetséges fizikai rosszullét?

Figyelt kérdés

PMS-em van. Nálam ez különösen szörnyű szokott lenni, 1-2 hetes, pattanásosodom és ingerlékeny vagyok, ha meg valami stresszforrás van eleve az életemben, hatványozza... Tehát a mostani PMS is hatványozza a mostaniakat, ezért is említem. :(


Jelenleg konkrétan rendszeresen bánt a munkatársam, aggódom a családtagomért (és nem tudok segíteni rajta jelenleg), aggódom saját eü. dolgaimért, megoldandó feladatok vannak az életemben és túlterheltség továbbá szerelmi bánat. Ja, meg egy, szerintem máig fel nem dolgozott haláleset évfordulója közeleg.


Szóval most összejöttek a dolgok.


Tegnap étvágytalanság, enyhe émelygés, enyhe fejfájás és aránylag erős, fura szédülés (volt bennem cukor és folyadék is), levertség... Konkrétan haza lettem küldve. Otthon egyből aludtma is egy órácskát illetve du. hétkor már lefeküdtem.


Félek és nem tudom, mit tegyek.

Vérvételre egyébként nemsokára megyek, de szerintem ez nem testi, hanem lelki eredetű volt.


Most megpróbálok majd többet sportolgatni, amúgy is futóversenyre készülök (pici táv és csak a részvétel fontos, ne gondoljatok komolyra) és próbálok javítani a tartásomon.

Citromfűtea-kúrára is gondoltam, a mai adagot már el is készítettem (saját termésből :P ).


Pihenni egyébként aránylag van időm, hétvégente.


Kezdődő depresszió ez (már maga a betegség)? Hormongondok? Mi ez???? Ma a PMS??? S.O.S!! :(


2018. aug. 4. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A PMS épp elég ahhoz, hogy rosszul érezd magad, de a lelki gondok is rátesznek erre egy lapáttal. A mozgás tényleg segít, elfáradsz, kiadod a stresszt, jobban alszol.
2018. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a nyomott meleg sem tesz jót, minden tünetet felnagyíthat. Igen, lelki okok simán állhatnak a bajaid mögött.

Kikapcsolódás kéne neked.

2018. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!