Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges hogy agydaganatom van?

Lehetséges hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés
Néha érzem hogy fáj a fejem,vagy nem is fáj hanem olyan mintha valami nyomás lenne benne.Néha-néha szédülők,néha homályosan látok,akkor megdörzsölöm a szemem és rendeben van.Valamint mostanában elég gyakran bedugul a fülem,de hallok rajta.Néha nagyon néha van hányingerem is,hányni még nem hánytam.Azt mondjuk tudni kell,hogy én rendesen hipochonder vagyok és elég keveset is iszok.Nap ha 1,5 liter lemegy.Olvastam hogy ezek lehetnek agydaganat tünetei is.Szóval szerintetek csak beképzelem magamnak?(mondjuk az elmúlt 3 napban nem aludtam valami sokat sem)

2017. jún. 21. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem agydaganat. Az agyalapi mirigy hibás működése miatt nem megfelelően működik a szervezeted hormon háztartása, és emiatt a GABA receptorok tünetek formájában jelzi a bajt, ami a tudomány jelenlegi állása szerint gyógyíthatatlan, halálos betegség. Nyugi, semmi bajod nincs!:D Menj el bicajozni!
2017. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Az agyban nincsenek receptorok, s tünetek amiket írtál pedig lehetnek ezerféle problémáé akát kialvatlanságé is.

Kérdezz utána orvosnál vagy gondold meg melatonin szedését amíg nem tudsz aludni rendesen (olvasd el a netegtájékoztatót: természetes emberi hormon).

2017. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!