Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet megküzdeni a...

Hogyan lehet megküzdeni a munkahelyről való elbocsátás miatti depresszióval?

Figyelt kérdés

A konkrét esetben nem miattam történt az elbocsátás, inkább csak rosszul mérték fel, hogy milyen munkavállalóra van szükségük, és pár nap után mondták, hogy képzettebbet szeretnének.


Ennek ellenére nagyon el vagyok keseredve, élni sincs kedvem. :(


Úgy érzem most, hogy ezt a munkakört (,ami könyvelés, adatrögzítés, kontírozás) csak részmunkaidőben tudnám végezni.


Nagyon szeretnék valami mást is kipróbálni.

Mit lehet még csinálni, amihez elég az érettségi?



2018. aug. 15. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább más munkahelyek felé.Gondolom,hogy nő,vagy és fiatal...Én 40éves férfi vagyok,jelenleg itthon,de amint rendeződik az egészségem egyből mennék a facebookon hírdetett szállást is adó munkahelyre pl Esztergom Suzuki.Oda tuti,hogy felvennének téged is...
2018. aug. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"rosszul mérték fel, milyen munkavállalóra van szükségük": pontosan ezt ismételd el magadnak még párszor, és minden jobb lesz.

Esetleg még hozzáteheted hogy egyszerűen így alakult, nem kell ebbe túl sokat belemagyarázni.

2018. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem is ugyanilyan munkakörből küldtek el, azóta itthon vagyok. Szintén kb depressziós vagyok. Fela a fejjel! Biztosan lesz idővel jobb munka!

N

2018. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, elfelejtettem írni, hogy pasi vagyok, 33 éves. :(
2018. aug. 15. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Keresel másik munkát.


Érettségivel elég sok gyár keres dolgozót, pl.

2018. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen, érettségivel ne akarj nagy álmokat dédelgetni, mehetsz csomagolni, árut feltölteni, kasszába (bár már ahhoz is kell képzés), kb. ennyi.
2018. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!