Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülzúgása nem szokott mindenki...

Fülzúgása nem szokott mindenkinek lenni? Aggódnom kéne, vagy normális?

Figyelt kérdés
néha, de csak nagyon néha sípoló hangot hallok a fülemben, amikor "cseng" a fülem. de tényleg évben néhányszor, és másokat is körülöttem szoktam hallani, hogy mondják, cseng a fülük. Ezért nem is gondoltam bele jobban. ma éjjel először volt olyan élményem, hogy legfőképp amikor lefeküdtem, szúnyog zümmögését hallottam a fülemben, és nem akartam elmúlni, pedig nem volt szúnyog a szobámban. amikor rákerestem, azt találtam, hogy ez fülzúgás tünete, és ezt kezelni kell, egyre rosszabb lesz, a stressz ront rajta, nagy baj az egész. Na, és mindenhol ezt olvastam, az összes fórumon. most eddig én éltem álomvilágban és azt hittem, hogy mindenkinek néha zúg vagy sípol a füle? úgy hogy egyáltalán nem jelent problémát, csak évben mondjuk kétszer hallasz valami ilyet?
2018. aug. 16. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és nem volt időm orvoshoz menni vele. Vettem a gyógyszertárban fülcseppet, attól elmúlt. Azóta nem tért vissza.
2018. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól olvastad, sokaknak zúg a füle. Nekem folyamatosan, de persze csak este meg éjszaka hallom igazán. Már megszoktam, nekem gyerekkorom óta ilyen. Semmit sem lehet vele kezdeni sokszor.
2018. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!