Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akármennyit alszok, mindig...

Akármennyit alszok, mindig álmos maradok. Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fennáll a probléma, nem tudom rendesen kialudni magam. Mindegy hogy 7-8 vagy 9-10 órát alszok, ébresztőre sem tudok felkelni, szundi nélkül elsőre biztos hogy nem. Ha pedig ébresztő nélkül kelek akkor képes vagyok akár 11 órát is aludni egyszerre, de ilyenkor sokkal álmosabban és fejfájósabban kelek.

Próbálom mindig kialudni magam, figyelek rá hogy ne legyen se túl sok, se túl kevés, de úgy látszik nem járok sikerrel, folyton fáradt vagyok, egész nap ásítozok, karikás a szemem, és úgy érzem magam mint aki alig alszik pár órát esténként. Ez már túl hosszú ideje megy így, és nem tudom mi okozhatja, hónapokkal ezelőtt ráfogtam a stresszes időszakomra, de már egy pár hete teljesen rendben van minden, nem értem hogy miért nem tudom kipihenni magam.

Okozhatja az, hogy többször felkelek esténként? Vagy hogy álmomban mozgok, beszélek, és az is előfordult már hogy alva jártam?



2018. aug. 21. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A nem nyugott alvás is okozhat hasonló tűneteket,de ha volt stresszes időszak az nem mulik el csak nagyon hosszú idő után.Pl egy év is kellhet hozzá.Azért egy nagylabor se ártana mert az álmoságot vérszegénység is okozhatja.
2018. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor vashianyos votlam akkor volt ilyen, nézess egy vérképet
2018. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi, mindjárt suli.
2018. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!