Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a baj velem? Napok óta...

Mi a baj velem? Napok óta rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
Nos kezdődött azzal,hogy a hasam a bordaív alatt bal oldalt elkezdett fájni. Majd rá pár napra a gyomrom. Iszonyatosan, két napig savlekötőn éltem. Most a gyomrom sokkal jobb de még nem 100%-os. 1-2 napja a hadam ugyanott már jobb oldalt is fáj, fáj a hátam és néha a levegővètel is fáj illetve a mellkasom is érzékeny. A has és gyomor panaszokkal voltam sürgősségi kivizsgilasaon, ultrahangon elvileg semmi utögetèsre ,mikor vizsgáltak érzékeny volt a bal vesèm. Ezek lehetnek megfázás , vírus tünetei vagy mi bajom lenne? Egy hónapig szedtem antibiotikumot és mikor elhagytam nem szedtem tovább a probiotikumot csak mellette végig. Most azt szedem, hátha ez a baj bár abbahagyás után 5 nappal jöttek a bajok. Hasmenés, hányás egyeb nincs.

2018. aug. 26. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hátfájás és mellkas fájdalom tüdőgyulladás jele szokott lenni de inkább menj vissza orvoshoz.
2018. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha voltál kivizsgáláson, nyilván van diagnózisod szóban és írásban is....
2018. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem, mert a tünetek elején mentem aztán mikor rosszabb lett vissza mentem mióta van a hátfájás és a mellkas azóta nem is vizsgált mert nem törődik velem a haziorvos. így nem tudom mit tegyek. Nem elviselhetetlen de aggasztó. Tüdőgyulladás nem hiszem, hosz nem volt lázam sem. De utána nézek azért a neten a tüneteknek.
2018. aug. 26. 22:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Esetleg milyen orvoshoz mehetnèk még ezekkel a tünetekkel? Sajnos a házi orvosom nem vesz komolyan vagy csak nem tud mit mondani és nem tudja mi a bajom.
2018. aug. 26. 22:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Be kéne utaljon kivizsgálásra, korábban is beutalt.
2018. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha szabin van, mehetsz a helyetteséhez, vagy ha nincs rendelés, akkor ügyeletre.

És akkor ezek másik orvosok.

Válthatsz is háziorvost.

Meg kihívhatod a mentőt, ő is egy másik orvos.

2018. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem elmegyek ügyeletre vagy másik szakrendelésre, vakamit kitalálok. Mentőt nem hívnèk nincs szívem, mert annyira nem vészes a helyzet másnak ,akiknek súlyosabb hozzájuk menjenek én nem rabolom az időt. Meg aztán ha kiderül,hogy semmi csak megfázás csak apróbb vírus az elég ciki vagy lehet még ki is fizettetik velem,hogy kijöttek bár nem tudom az ilyesmit mert hála Istennek nekem nem kellett hívni még ( ne is kelljen)
2018. aug. 26. 22:25
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne váltani de nem nagyon vesznek át, anno mikor háziorvos váltáson voktam ( nem elégedetlenség miatt,hanem mert 18 lettem és nem mehettem tovább gyerek rendelőbe) megkérdeztem telefonon egy rakás orvost és senki nem vett át,merthogy nekik sok a beteg.
2018. aug. 26. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a veséd is jelzett, elmehetsz urológushoz, ide nem kell beutaló és végső soron ő is tovább tud küldeni más szakvizsgálatokra, ultrahangra, vérvételre stb. Valószínűleg nem a probiotikum miatt van ez, de a későbbi egészséged érdekében antibiotikum után mindig szedj probiotikumot, mert a bélflóra nem épül vissza egy perc alatt. Ha N hétig szedtél antibiotikumot, minimum +(N+1) hétig szedj probiotikumot az anti befejezésétől számítva.
2018. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok, és majd számolj be, mi derült ki!
2018. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!