Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mennyit alszotok, ha ki...

Ti mennyit alszotok, ha ki vagytok merülve?

Figyelt kérdés

Én most 17 órát aludtam. Ez normális?


21/L



2018. aug. 27. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

9-10 óra, de ez feltételezi, hogy nincs erős alváshiányom. Igaz, nem is tud erős alváshiányom lenni csak úgy, nem tudok nem aludni, ha kell.

Ha hetek óta keveset vagy napok óta alszol, én nem csodálkozom a 17 órán sem, az a helyzet. De akár máskor sem, ha érzed, hogy kellett. A test valószínűleg tudja, mit csinál. Persze túl sok alvás lelki okokból is lehet, bár talán nem ekkora.

2018. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha kimerült vagyok? 4-5 óra ugyanis képtelen vagyok pihenni a fáradtságtól.
2018. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia,én is néha át tudom aludni az egész napot. Ez nem jó így. Bioritmus..Ne borítsd fel..Este alvás reggel kelés. Nem fordítva,nem egészséges. Az életmódod milyen? Remélem nem vagy tömeg.. (önpusztító,cigi stb) Ha mérgezed magad ilyesmikkel,nem eszel eleget,nem tartod karban a szervezeted,elég nagy valószínűséggel lesz bajod. Ha semmi ilyesmi nincs, akkor szem orvos. Ő jobban tudja. Ugyanis ha valakinek baja van,egyből összekeveri a dokit meg a gykt,és idejön a tüneteivel,nem orvoshoz. (Nem szidni akarlak,de jobb megelozni a nagy bajt,és hamar kezeltetni)
2018. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én át tudom aludni az egész napot,akkor is hulla vagyok,ha semmit se csináltam egész nap:/ semmi eletkedvem, főleg hogy majd jönnek a nagy túlterhelések,amibe majd beletorik a bicskam
2018. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nincsenek káros szenvedélyeim. És eszek rendesen.

Munka miatt az utóbbi pár napban csak 7-8 órákat aludtam, ami nekem túl kevés, valószínűleg ezért a nagy kimerültség.

2018. aug. 28. 00:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Hét nyolc óra kevés? Na ez viszont nem normális. Jó lenne hogyha nézetnél egy vérképet, mert itt valami komoly baj lehet...
2018. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Olyan nagy baj ha kevés ennyi alvás? Szerintem a felnőttek/idősebbek alszanak ennyit, a fiataloknak még többre van szükségük, vagy nem?

Én meg eléggé le vagyok terhelve fizikailag és mentálisan is, emiatt alszok többet szerintem.

2018. aug. 28. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
A nyolc órának elégnek kellne lenni egy fiatalnak is. Nem vagy fáradékony? Nem szoktál szédülni? Esetleg nem vagy válogatós ételben?
2018. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De elég fáradékony vagyok.

Pajzsmirigy alulműködésem van, szerintem ez az oka mindennek. Bár szedek rá hormont, de egyre romlik csak az idő előrehaladtával.


Nem vagyok válogatós, nagyon szeretek enni. Nem szédülök, esetleg csak futás után.

2018. aug. 29. 01:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb hormonszintjeimet is megnézetném, mert a tiroxin majdnem minden mást el tud vinni magával, ha egy kicsit eleresztem a biológiai fantáziámat. Szóval egy alapos kivizsgálás kellene hozzáértő endokrinológusnál. Más hormonjaid is elmásztak...
2018. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!