Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha 8 óránál kevesebbet alszoto...

Ha 8 óránál kevesebbet alszotok, miért csak annyit? Hogy érzitek magatok napközben?

Figyelt kérdés

Érdekel kinél hogy van.

Én teljesen használhatatlan vagyok ha 8 óránál kevesebbet alszom



2018. ápr. 12. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Eléggé kaotikusan alszok, vagy 2–5 óra, vagy 8-10-12. Insomniam van, mar egészen gyerekkorom óta. Mondjuk hozzászoktam, szóval jobban viselem, mint a nagy átlag.

22/l

2018. ápr. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában napi 6 órát alszok. Mivel a munkahelyemre oda-vissza 2 órát utazok. + a 8 óra munkaidő. Próbálok aludni a buszon de nem nagyon megy. 16 órám telik el/nap úgy hogy magamra és a háztartásra semmi időt nem fordítottam. Mivel egyedül élek a takarítás,főzés, boltba járás, ügyintézés is az én dolgom. Marad átlagosan 3órám/nap amiből további 1óra elmegy (30-30 perc) a munkára készülődésre.(fürdés,kaja készítés). A maradék 2órában meg vagy beülök haverokkal lazítani vagy megnézek egy filmet.


Már megszoktam amúgy, de az elején nagyon depressziós voltam.

2018. ápr. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok korábban elaludni, hiába fekszek le.
2018. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt másfél év az életemben, amikor napi másfél-két órákat aludtam. Akkoriban állandó éjszakásba kértem magam, így este 6-tól reggel 6-ig dolgoztam, utána otthon a házamat építettem. Abban az időben még lehetett SK.

Mostanában (közel a 60-hoz) átlag 6 órát alszom, kivéve, ha sikerül hullafáradtra dolgoznom magam.

2018. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2018. ápr. 16. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!