Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami népi tippetek...

Van valami népi tippetek fülfájásra?

Figyelt kérdés

A jobb oldali fülem fáj. Nem szédülök, nincs egyensúlyzavarom (tudom, hogy az is a fülben van), nem fáj a fejem, semmi.

[link]

Ezen a rajzon jól látszik hol fáj. Az a rész fáj, ahol az a felirat áll, hogy "külső hallójárat elfedő nyílása".



2018. máj. 1. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sôt melegitesz,belerakod egy zokniba, es a fuledre.
2018. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tippem: fájdalomcsillapító, egy sapka a kobakra és hamar lefeküdni aludni.

Ha holnap reggelre nem múlik el, akkor irány a fülészet.


Amúgy milyen fájdalomról van szó? Tompa? Éles-szúró? Nyilal?

2018. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsi voltam nekem anya kövirózsát összenyomta és azt csöpögtetett a fülembe aztán egy zokniba tett meleg sót és azt kellet a fülemen tartanom.
2018. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jég akkut szoktam beletenni meleg vízbe kb 70 fokosba 30 percre hogy felmelegedjen, aztán vastag rongyba csavarom és a fülemre teszem, segíteni szokott.
2018. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kövirózsára és a sóra újabb voks.

Fülfájós gyerek voltam és anyukám mindig ezzel kezelt.

Jobbulást kívánok!

2018. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmúlt, nem tudom, mi lehetett.
2018. máj. 2. 09:42
 7/7 anonim válasza:

Ma kipróbáltam a sózsákot a fülemre, egyelőre semmi hatás. :(

Egy hete fáj a balfülem, több hete meg a bal szemem. Már úgy gondoltam ez összefúgg, voltam szemésznél (2 különbözőnél is!) meg hétfőn fül orr gégésznél, semmit nem tudtak mondani, csak szemcsepp és orrspray..

Fogorvosomhoz is elmentem, csinált panorámaröntgent és azt mondta semmi baja a fogamnak, azt mondta szerinte arcüreggyulladás, felírt antibiotikumot és 5 napig kell szedni, ma volt az utolsó nap... de semmi változás.

Mit tanácsoltok?

Nagyon köszönöm előre is.

2018. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!