Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok normálisan járni!...

Nemtom93 kérdése:

Nem tudok normálisan járni! Ha lehet Hogyan lehetne ezen segíteni és mivel?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne ha lehet így nevezni hogy nem tudok normálisan menni. Túlságosan kihúzom magam, a lábamat meg nagyon kinyújtom és ezért akkorákat lépek. Előről úgy látnak az emberek hogy nagyon kihúzom magam, és ha nagyon néznek akkor a lábamat is észrevenni előről de nem annyira. Oldalról meg szerintem eltudjátok képzelni... Kihúzom magam mint valami ezt úgy tudnám legjobban hasonlítani valamihez mint valami katona csak nem annyira. Na szóval oldalról meg kihúzom magam a lábam meg mintha nem a testemhez tartozna.

Nem akartam nagyon elmondani mert tudom hogy nagyon sokan elítélnek, nem szeretik, de leírom hátha lehet ennek is az oka hogy meleg vagyok! Remélem még van aki tovább olvas ennek ellenére is :) Hogyha valaki már most kezdené leírni hogy biztos játszom magam az utcán NEM én nem vagyok ilyen fajta! Főleg hogy én szégyellős vagyok az emberekre nem merek ránézni xD Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2018. szept. 1. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudatosan nem tudod kiküszöbölni ezt a járást? Próbáld meg gyakorolni! Ha nem megy, lehet, hogy szervi okai vannak, és orvoshoz kellene fordulnod!
2018. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyha figyelem akkor talán mégrosszabb. Talán az is lehet az oka hogy nem tudom miért de félek így az emberektől hogy mit gondolnak, hogy most néznek e engem, hogy van e rajtam valami ciki nincs nagyon önbizalmam! Egy éve fogytam le 9 kilót és ezután kezdődtek ezek hogy nincs önbizalmam, nem tudok normálisan járni, nem szeretek nagyon menni oda ahol nagyobb tömeg van de hogyha nem járnék ilyen hülyén akkor mennék szívesen hiszen imádok így eljárni így barátokkal de a járásom miatt inkább kihagyom. Az utcán is sietek hogy minnél hamarabb hazaérjek gondoltam már hogy megpróbálok lenyugodni, nem gondolni másokra de nem sikerült! Állandóan azt néztem hogy ki néz, mit gondolhatnak rólam stb
2018. szept. 1. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus tudna segíteni, vagy ha nem, akkor meg tudja mondani,hogy hol segíthetnének.
2018. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pszichológus nélkül szeretném megoldani ha lehet! Ha más nem tud semmi olyan módszert amitől mególdódna vagy egy kicsivel jobb lenne már annak örülnék ha semmi akkor mást nem tudok csinálni csak azt amit te javasoltál
2018. szept. 1. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt foglalkoznak az ilyen dolgokkal:

[link]

2018. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!