Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől járógipsz a járógipsz,...

Mitől járógipsz a járógipsz, ha egyszer nem lehet benne normálisan járni?

Figyelt kérdés
Van aki tudott járógipszben rendesen közlekedni? Például suliba járni?

2017. dec. 28. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem fekvő.
2017. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ha nincs ellenjavallat (pl. beépített fémcsavar, ami eltörhet), akkor finoman lehet terhelni miközben mankóval/járókerettel lépegetsz, a talprésze meg van erősítve, hogy ettől ne törjön el.
2017. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg VELE, ne pedig BENNE járni.

Sokkal könnyebb lesz, mint fekvőgipsszel.

2017. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én igen, még egy szilveszteri bulin is gondolkodom :-D
2017. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem az a neve, hogy normálisan járógipsz, csak annyi, hogy járó és ennek meg is felel.

Az emberek nagy többsége (már akinek volt) nem rinyáltak hanem csinálták amit kell. Iskolába mentek, vagy dolgozni.

A volt barátnőmet nem nagyon tudták helyettesíteni az irodába Ő dolgozni járt begipszelve. Kapott kedvezményeket, de akkor is járt naponta rendesen munkába.

2017. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Egy kicsit szokni kell, de általában pár nap alatt meg lehet tanulni egészen "normálisan" közlekedni járógipszbe tett lábbal. Én gimibe is jártam így, meg évekkel később dolgozni is. Kicsit lassabban mész, mint egyébként, de amúgy nekem semmi különösebb problémám nem volt ezzel. Pedig nem is könnyített gipszem volt, egyik alkalommal sem.
2017. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!