Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban legyek? Mi lehet a hirtelen rosszullét oka?

Figyelt kérdés

Reggel még semmi bajom nem volt, de most körülbelül egy órája nem érzem magam jól. Elkezdett fájni a fejem, nem is olyan nagy fájdalom, inkább “nyomás”, de elég zavaró, így bevettem egy fájdalomcsillapítot, hátha jobb lesz.

Nem tudom pontosan elmagyarázni, de nincs jó közérzetem, a fejfájáson kívül még fáradtnak is érzem magam (pedig aludtam eleget és nem csináltam semmi megerőltetőt), nem kívánok semmi ételt (ma még nem ettem), de lehet, hogy mégis kéne ennem valamit. Nem érzem éhesnek magam. Talán egy kicsit hányingerem is van.

Az a szerencse, hogy itthon vagyok, most ittam vizet és befeküdtem az ágyamba, nem tudom mit csináljak, hogy jobb legyen.



2018. szept. 6. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyél és igyál.

Ha nem ettél, és nem is ittál eleget, akkor lehet, hogy csak kicsit dehidratált vagy és leeset a vércukrod.

Ha az sem segít akkor feküdj le és próbálj meg aludni egy kicsit. Lehet hogy bekaptál valami vírust. Lázad figyeld.

2018. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Lehet valami vírust összeszedtél. A férjem 1 hétig volt benne hasonlóban, neki hasmenéssel járt együtt.
2018. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg enni valamit. Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha valami cukros dolgot eszek, ettől gyomorsavam lesz, amitől fáj a fejem, fáradtnak érzem magamat és végül hányok.
2018. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,hogy itt is sokan tudják,felismerik a dolgokat,de azonnal orvoshoz menni egyszerubb,és diagnozist ő tutira mond,illetve gyorsabban oldja meg a bajt,megelőzni jobb,minthogy valami baj legyen később,nem azért,hogy leszóljak akárkit,stb,de tényleg helyesebb lenne szerintem elmenni dokihoz.
2018. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már jobban vagyok.
2018. szept. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!