Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miket kell megtenni ahhoz,...

Miket kell megtenni ahhoz, hogy azt kapjuk az élettől pont annyit és akkor, hogy az nekünk megfeleljen és elegendő legyen a mindennapokra?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni, dolgozni, kapcsolataidat ápolni.

Mennyiségileg és minőségileg pedig annyit és olyan színvonalon, amit a képességeid és lehetőségeid megengednek, és az elvárásaid megkívánnak.

2018. szept. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az élettől mindig akkor és annyit kapsz, amennyit meg tudsz oldani és elegendő a mindennapokra.Vedd észre a hibáidat és javitsd ki szerzett, vagy örökölt rossz mintáidat. Az egész élet egy tanulási folyamat. Találd meg az örömöt abban, hogy észreveszed ezeket, és képes vagy fejlődni.
2018. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az aki vagy, már jutalom és büntetés is egyben azért, amilyen vagy. Dolgozz többet ez előnyökön, és faragj a hátrányokból. Ne a tőled sokkal tehetősebbhez mérd magad. Az életbe, a fejlődésbe, a mások segítésébe feccolt energiák alapján kapod amit kapsz.

[Egykori edzőm vénségére kibírhatatlan alkoholista lett. Mindenkit elmart maga mellől. 65 évesen 43 ezer forintos nyugdíja van. És összeomlott a cukra, meg a hormonrendszere. Nekem meg most éppen jól megy. És melléálltam. Hozom viszem az orvoshoz, kifizetem a gyógyszerét és előfizetek a mindennapi kiszállításos meleg ebédjére. Az egykori büszke parancsnok 46 kilóra fogyva sírva fakadt ma mellettem a kocsiban, hogy nem is érti, hogy mi miatt kapja ezt a sok jót tőlem.

Én meg nem tudtam mit is kell ezen magyarázni, azt mondtam; annak idején te voltál az edzőm. Olyan voltál mint az Isten. Amit mondtál végrehajtottuk és sok siker, sok győzelmet köszönhetek annak, hogy pontosan azt tettem, amit mondtál. Sokat köszönhetek neked. És te most sajnos abban a kaki helyzetben vagy, hogy itt az idő a sok odafigyelés, és a sok segítség törlesztésére. Most visszakapod azt a személyre szabott figyelmet és törődést, amit te adtál nekem. Ennyi az egész, nem kell sem túldramatizálni, sem elérzékenyülni!]

2018. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyen embernek mindent meg kell adni. Én összetenném a kezem, ha valaki tanítana, de sajnos legtöbben csak elküldenek.
2018. szept. 7. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!