Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Muszáj kiírni magamból, mert nagyon rosszul érzem magam. Mostanában belekerültem egy mélypontba. Meghoztam döntéseket, de az utolsó pillanatban visszaléptem. Elbizonytalanodom mindenben, rosszul érzem magam. Zavarnak múltbéli dolgok is, folyton rágódom valamin. Új bizonyítványt kellett kérnem (másodlatokat) a középiskolaiból és az érettségiből, mert elkeveredett és ez is nagyon bánt. Felesleges volt, mert végül nem mentem egyetemre sem.. Azt érzem, hogy elvesztettem a kiutat, pedig mindig erős voltam.

2018. szept. 9. 20:17
 1/8 anonim válasza:

Hasonló képpen érzek, nincs jövőképem se, mindenkibe csalódtam.

Valószínűleg rövid időn belül megpróbálok elköltözni külföldre.

2018. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már az is elég, ha hasonló szituban lévők írnak, kevésbé érzem egyedül magam :)
2018. szept. 9. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád az esetedet konkrétabban? Hátha akadnak sorstársak, esetleg valami motiváció :)
2018. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Általánosságban nézve. Félek a jövőtől, bizonytalan vagyok mindenben, jó ötlet-e az adott dolog vagy sem. Ha megvalósul valami, amit korábban vártam, visszalépek. "Felborítok" dolgokat. Nem tudom mit akarok igazán pl.tanulni, dolgozni.
2018. szept. 10. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
És korábban is jellemző volt ez rád, vagy mostanában váltotta ki valami belőled?
2018. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ilyen mértékben mostanában...
2018. szept. 10. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ez megnyugtat, velem is történt egy rakás ilyen dolog, de azért neki lehet állni szépen lassan kiegyenesedni. És egyébként milyen múltbeli dolgok zavarnak, amin nem tudsz túllépni? Ha szeretnéd, írhatod privátban is.

#3, #5 voltam

2018. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pl félelemből, halogatásból sok olyan dolgot nem léptem meg, amire lett volna lehetőségem..
2018. szept. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!