Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Le fog állni a szívem? Félek!

Le fog állni a szívem? Félek!

Figyelt kérdés
Naponta egy párszor bedobban és minden nap olyan furcsa érzésem van a szívemnél. És a 45 perces órákat sem tudom végigülni ez a fura érzés nélkül, és általában ilyenkor nagyon izzadok. Egyik nap ki kellett mennem a miséről is, mert olyan furcsán érzékeltem a valóságot, mindent olyan lassúnak de méhis tompának érzékeltem, néha kicsit szorít is a mellkasom. Úgy egy háromnegyed éva voltam kivizsgáláson, szívultrahang meg EKG de nem találtak semmit. Van olyan is amikor nagyon gyengének érzem, és s pulzusom is magas szokott lenne 80-90 körül. Most koleszos vagyok és minden nao félek hogy nem fogom viszontlátni a szüleimet. Annyira rossz. Volt valakinek hasonló?? Mitől lehet??

2018. szept. 10. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj, de biztos, ami biztos - menj az iskolaorvoshoz! Szokatlan panaszod van.
2018. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődő pánikbetegség? De ha tovább stresszel tényleg az lesz belőle,főleg hogy figyeled magad,ilyenkor észre sem veszed de nem veszel levegőt...na az nem segít.
2018. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fogalmazd meg magadnak, hogy mi lehet a legrosszabb, ami történhetne Veled! (Akár írásban, ha úgy könnyebb...)


Ezután mondogasd magadban: "nem dől össze a világ"!

2018. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igazából a legrosszabb csak annyi, hogy meghalok. Nem olyan vészes. Amúgy nem értem magam, mert orvoshoz meg csak anyaékkal tudok menni, viszont ők meg pszichológushoz vinnének inkább, mert már egy ideje van ilyen tünetem és van amikor előjön, de van amikor elmúlik.


Amügy köszi a válaszokat.

2018. szept. 11. 22:39
 5/10 A kérdező kommentje:
És éjjel többször is felkeltem miatta, vagyis gyanítom, hogy ez miatt. Olyan furs érzés volt a szívemnél amikor felébredtem. Reggelre meg szerintrm egy kicsit vizesedtem.
2018. szept. 12. 06:37
 6/10 anonim válasza:
100%

Pánikbetegség. Ez manapság már népbetegség sajnos.

Nekem is az van 16éves korom óta. De én már tudatában vagyok vele (30as nő)

A pánikbetegség minden tünetet képes produkálni ami szivroham szerű. A legrosszabb amit tehetsz az a google!

Ne guglizd a tüneteid garantáltan mind meg lesz neked. Minden tünetre képes de semmi bajod nem lesz. Ha elszántad magad a pszihologushoz és már olyan súlyos a helyzet hogy gyogyszeres kezelést adna neked jól fontold meg mit teszel. Ha önerőböl tul jutsz a pánikbetegségeden sose fog visszajönni, vagy csak alkalom adtán, de tudni fogod h nincs bajod. EHa elfogadod a gyógyszert, életed végéig szedni fogod mert már akkor rohamod lesz ha épp nem vetted be. Vagyis a gyogyszer hiánya nélkül lesz mindig rohamod. Tehát jol gondold meg majd miután fel fogja kinálni neked az orvos a xanaxot, frontint vagy rivotrilt.

A helyedben csináltatnék terheléses ekg és egy teljes vérkép. Ott majd meglátod h semmi bajod. Hidd el ha bajod lenne azt kimutatná!!! Tehát ahogy latod hogy tenyleg semmi bajod tudatába tudsz kerülni annak hogy szimplán pánikbeteg vagy.

2018. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akut vitaminhiány lehet a háttérben. Én most a magneB6-ot kezdtem el szedni újra szedni (idegrendszert erősíti, izmokat ellazítja.)


D3 vitamin az agy vitaminja. (Pontosan nem tudom, mennyire lenne szükséged. Teljes vérkép vizsgálat nem ártana...)


Neurológus szakorvost javasolok és táplálkozási tanácsadót (dietetikus). Plusz sok zöldséget és gyümölcsöt, mézzel együtt.


A fahéj pedig kiegyensúlyozza a vércukorszintet. A dió, a datolya, a paradicsom szintén kiváló gyógyhatású.

2018. szept. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de én akkor is nagyon félek, ma éjjel szintén felkeltem és azt jittem meghalok, sőt még mindog azt hiszem hogy szívrohamom lesz.
2018. szept. 14. 03:17
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok.


Javaslom még kiegészítésként a MINDFULNESS módszereket (könyvben le van írva, hogyan kell ellazulni, negatív gondolatokat, érzéseket elűzni.)


TÜRELEM kell, míg az agyad átáll.


Szép természeti képeket, tájakat képzelj magad elé - akár fesd le őket, ha ahhoz van kedved! Felnőtt színezőt is lehet kapni.


LEGYÉL EGY KICSIT ÚJRA GYEREK! Engedd meg magadnak ezt a lelkiállapotot! Jó kikapcsolódást kívánok!

2018. szept. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kérdező hogy vagy azóta? Nekem is hasonló panaszaim vannak
dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!