Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is megfázott már most...

Más is megfázott már most szeptemberben?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Más is
2018. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a torkom fájt
2018. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen reggel már hideg van, napközben pedig kánikula, könnyű most megfázni.
2018. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi inkább nyáron fázunk meg, csuda tudja, akkor könnyű.

Azért a torkomra már ügyelnem kell, ha hűvös éjszakákon alszom nyitott ablaknál, nem fázom meg, de kórusban énekelek s érezhetően képes ártani neki.


Nem csodálom, ha valaki most fázik meg, gyakorlatilag nyár van, de hajnalban hűvös is lehet, nekem mindig a légkeveredés tud betenni, télen nyitott ablaknál s nyáron klíma mellett mindig megfáztam picit. Azért 15 fok még nem vészes, csak az énekhangomnál kezd rezegni a léc, ahogy írtam. De biztos vannak érzékenyebbek. Én 10-15 évente szoktam napokra megfázni (télen soha, csak ha túlfűtött helyen alszom, de azt már kerülöm), amúgy csak ilyen mini reggeli félórás torokfájásaim vannak néha.

2018. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem náthás vagyok, a legcsövem fáj.
2018. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A vírusokat/baktériumokat még mindig nem érdekli, hogy milyen évszak van.
2018. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak azok, akik reggel 12-13 fokban rövidgatyában nyomják, de minimum szandálban zokni nélkül.
2018. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ó hát én pont ma lettem náthás, de most estére már beszélni sem tudok.
2018. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Most (legalábbis az én környezetemben) valami vírus terjeng. Az egyik ellőttem válaszolót megcáfolnám, augusztus óta nem járok rövidnadrágban és szandálban, reggel-este pulóvert veszek, mégis tegnap óta ég a torkom és folyik az orrom. A fél osztályom ugyanígy van vele, a negyed tanári kar az iskolában szintúgy. Úgyhogy mindenki szedjen sok c-vitamint, igyon sokat, ügyeljen a higiéniára, bár sajnos ilyenkor az sem mindig segít. :)
2018. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem is sikerült megfáznom...
2018. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!