Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj az oldalam, úgy érzem,...

Fáj az oldalam, úgy érzem, hogy a vesém megfázott, mit tudok itthon tenni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Gyógyszert nem veszek be! Gondolom,tartsam melegen,meg igyak sokat,de mit? Vesére mit lehet inni? Gondolom a kamillatea arra is jó,mint gyulladáscsökkentő,de azon kívül mi tesz még jót? Ugye megfázásra egy csomó minden van,de ez nem egy általános dolog. Tünetem még csak annyi van,hogy kicsit feszül az oldalam,pisilni nem járok többször,felfázás tüneteit még nem mutatom...egyik éjszaka ki volt takarva a derekam,fel is ébredtem arra h fázik meg hideg,ebből gondolom,hogy vmi nem stimmel...

Örülnék,ha jól bevált módszereiteket megoszanátok velem,még nem voltam ilyen helyzetben :)


2012. okt. 19. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A zsurló tea is jó rá, de az lenne a legjobb, ha orvoshoz mennél.
2012. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szombat van és hosszú hétvége,ilyenkor a fű sem nő...az orvos semmit nem tud rá mondani vagy adni,amíg nincs komoly tünetem...max elküld vérvételre meg vizeletvizsgálatra,ahova amúgy is megyek szerdán...
2012. okt. 20. 10:05
 3/3 A kérdező kommentje:
kamilla+vesevédő teakeveréket iszok,ezen kívül nemtudom,hogy mi van még,amit tenni tudok
2012. okt. 20. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!