Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol lehetett ez, virus vagy...

Mitol lehetett ez, virus vagy terhes lennek?

Figyelt kérdés
Ma delutan hirtelen fozes kozben eroteljes hanyinger gyotort alig akart elmulni. Az elmult hetekben vannak tipikus tethes tuneteim de csinaltam tesztet ami nega volt orvosnal is voltam jelenleg 18.napon vagyok a ciklusombol . Ma egesznap ugy ereztem ehes vagyok de nem tudtam mit enni csak almat banant meg egy kis edesseget mas nem ment volna le.aztan hirtelen ez az eros hanyinger ez szornyu.de vajon mitol?
2018. szept. 13. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől van,de az 100%,hogy nem terhességtől.Lehet,hogy sok a gyomorsavad,attól lehet hányingered,meg lehetsz étvágytalan is.
2018. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es meg annyi hogy ahogy elmult jobban vagyok sokkal az etvagyam ugyanugy egyenlo a nullaval de hanyingerem nincs egyaltalan es csinalom a dolgom tovabb.. erdekes..
2018. szept. 13. 19:28
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor mitol van az hogy fajdogal a mellem mar vagy ket hete mindjart megjon erzesem van.. es hangulat ingadozas.nem szoktam en ilyen lenni raadasul az utolso menzeszem is eleg gyatra volt
2018. szept. 13. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen a kapcsolatod a pároddal? Megvan a maximális összhang közöttetek?


Nincs semmilyen zavaró külső tényező? (Rokoni kapcsolatokra, illetve egyéb emberi kapcsolatokra értem ez utóbbi kérdést.)


Mióta ismeritek egymást? Hány évesek vagytok? Tanulók vagytok vagy dolgoztok? Anyagi javak elosztása, illetve jövőkép teljes mértékben azonos?

2018. szept. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nincs vagyis maximalisan. Mar huszon evesek vagyunk de az a baj hogy alapbol rossz evo vagyok de mostanaban egyre jobban eszek csak egy par hete vannak ezek a tunetek es egyszeruen teljesen fel van borulva a szervezetem. Allandoan ugy erzem ehes vagyok de nem tudok enni. Ha a parom haza jon na akkor meg vegkepp nem. Egyszeruen elmegy az etvagyam.pedig nem veszekszunk es meg is. Ha meg veszekszunk teljes kaosz van.altalaban apro dolgok miatt borul a bili . Sajnos az van hogy nem mindenben ertunk egyet. Nagyon sokan mondtak nem ertik min alapul ez a kapcsolat.nekem van egy 3 eves kislanyom az elozo kaocsolatombol es hat vannak ellentetek a kislanyom az elfogadja ot keresi beszelget vele oda megy hozza de a parom nem igazan. Fogadja a beszelgetest meg minden de nem ugy .. tartja magat.. egyszer meg is kaptam hogy a volt paromat latja benne es talan azert van ez koztuk, en allandoan azom vagyok hogy minden rendben legyen koztuk is es koztunk is es a gyereknek se legyen semmi baja .. ami nagyon nehez. De mar csak azt nem ertem miert fokozodnak bennem ezek a tunetek. Tokre olyan mintha kis mama lennek. Olyan eros a huvelyi folyasom egy parnapja hogy szinte orulet. A menzesz jellegu gorcsok is elo elo jonnek akkor itt van ez az eros szag undor tegnap este furdesnel is elkapott az oklendezes a sajat tusfurdomtol amit nagyon szeretek. Ejszaka semmi panasz nem volt . De most igy reggel is kisse gyengenek erzem magam. Etvagyam meg semmi egyenlore. Cici feszules az most nincs de szokott lenni van hogy ejszaka es olyan eros hogy majdnem sirok. Bocsanat hogy ilyen hosszu lett.de sajnos mar en sem tudom minvan velem hatha tud nekem vki vmit mondani hogy legalabb nyugodt legyek. Elore is koszonom
2018. szept. 14. 05:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól sejtettem. Meg tudlak érteni.


(Nálam is a női hormonális működés kezdett felborulni, mikor nem volt rendben a párkapcsolatom.)


Párkapcsolati terápia segíthet esetleg. (A férfi esetében is önértékelési zavarok mutatkoznak.)


Féltékeny lehet valamiért az előző párodra. A szüleitekkel milyen a kapcsolatotok?

2018. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A szuleinkkel sem jo egyaltalan a kapcsolatunk mondjuk ugy hogy koszonjuk hogy a vilagon vagyunk es ennyi. Nem tudom igazabol mi lehet az oka annak hogy az exemre feltekeny. Nincs semmi hatso dolog semmi semmi csak akkor beszelunk nehany szot akkor is a gyerekrol amikor jon es elviszi ket hetente a gyereket.de azt is hallja es tud rola.vagy esetleg az hogy egyaltalan gyermekem szuletett tole es emiatt erezheti magat "szarul". Pedig semmi oka hisz jol tudja hogy szeretem. Eleve a kapcsolatunk az a tipikus regi modi a fefi hordja a nadragot es altalaban o az aki iranyit.
2018. szept. 14. 07:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha TÉNYLEG menthetetlennek érzed a kapcsolatot, érdemes lenne szépen elköszönni egymástól.


(Vegyél egy nagy levegőt és próbálj meg békét közvetítő szavak kíséretében megválni tőle. Amennyire lehetséges.)


Tévedtetek. Van ilyen.


Engedjétek meg egymásnak, hogy újrakezdjétek az Életeteket Valaki Mással.


Minden jót mindkettőtöknek!

2018. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!