Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mitől lehetett? Miért...

Ez most mitől lehetett? Miért vérezhettem? Légyszi olvassátok el, mert azt hittem nem is vagyok terhes.

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön kellett volna megjönnie(12.)de nem jött meg.Tesztet még nem mertem csinálni,gondoltam várok, mert a ciklus elején hagytam abba a szoptatást,azt hittem azért késik.

Most csütörtökön(19.) meg is jött, legalábbis azt hittem.De csak délelőtt véreztem egy kicsit, délutánra semmi sem volt,csak egy kicsi mikor WC-re mentem a papíron, aztán péntek reggel egy annyi mint amilyen kb a nyákdugó mikor elmegy(egy kicsi nyálkás vér).Ezért ma reggel csináltam egy tesztet, mert furcsa volt ez az egész és egy gyorsan kirajzolódó erős 2. csíkot kaptam....

Oké, akkor terhes vagyok gondolom, de mitől lehetett a vérzés?

Ha dokihoz elmegyek tud egyáltalán valamit mondani?Mert ha jól számolom 5+2 hetes terhes vagyok, ami elég korai, ilyenkor még nem nagyon szoktak látni semmit....

szerintetek?


2012. ápr. 21. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
petezsákot láthat, és magzatmegtartót is adhat. A pici vérzs lehetett akár beágyazódástól, vagy progeszteronhiánytól, haematomától, ezt innen nagyon nehéz megsaccolni.
2012. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Gyenge vérezgetés előfordul a terhesség első heteiben, főként a nemvárt napján, de máskor is. Ezzel jó dokit felkeresni. Ő majd megmondja, gyógyszerre szükség van-e a terhesség megerősítéséhez. Ilyenkor nekünk már látta a petezsákot és pár napra rá a szívhangot is közösen hallgattuk. Úgyhogy már kérhetsz időpontot a dokinál. :)
2012. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

az igazság az, hogy elsővel is SZTK-ba jártam, ügyeleten szültem és szerintem most is az lesz...szóval akkor jövő héten elmegyek.Az nagy baj, ha várok péntekig?Akkor rendel az a doki, akihez jártam elsővel is.

Vagy ti elmennétek egyből hétfőn biztos, ami biztos?

2012. ápr. 21. 08:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne várj semeddig, menj ma, munkanap van, de legkésőbb hétfőn. Előfordulhat vérezgetés, de ilyenkor látni kell, hogy méhen belül van-e a pici, és ha szükséges, kaphatsz progeszteron hormont is. Azt meg minél előbb kéne, ha kell. De ezt csak doki tudja eldönteni!
2012. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

hétfőn megyek!

2012. ápr. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!