Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Használt már valaki füldugót?...

Használt már valaki füldugót? Melyiket? Lehet abban aludni? Nem zavaró? Kutyaugatás ellen kellene.

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Lehet aludni benne, bár hosszútávon nagyon egészségtelen. A fülnek szellőznie kell. Olyan munkahelyen dolgozom, ahol zaj van, és kötelező szinten kell bedugni a fület. Olyan fajta, amit össze kell nyomni, és a fülben felfújódik pár mp alatt. A nyolcadik órában érzem, hogy folyik a fülem, és viszket. Volt, hogy éjjeles műszak után vittem haza tisztát, mert délelőtt nem tudok aludni, ha nyírják a füvet.
2018. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hogy hivják, mi a fajtája, hol lehet kapni? Nekem csak éjjelre kellene, uj kutya van a szomszédban, egész éjjel ugat, és nem magas hangon. Kb. mint uthenger.
2018. szept. 14. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Hát én munkahelyről bugázom, de szerintem barkácsboltokban, munkavédelmi boltban hozzá lehet jutni. Én már láttam mindkét helyen.
2018. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elég gyakran füldugóval alszom. Eleinte furcsa volt, de hozzá lehet szokni.

Gyógyszertárban szoktam venni, szivacs alapú kb. 100 Ft. Van viasz alapú is, de azt még nem próbáltam.

2018. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertában is van.Èn S abban alszom,a férjem nagyon horkol,és idegesít.Bàr így is hallani,de valamivel jobb.
2018. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár a dm-ben is tudsz venni, de gyógyszertárakban is van. Én koliban, és most már a panelben csak ezzel tudok aludni. De példának, az alattam lakó néni tv-je egész éjjel üvölt, ez valamennyire átszűrődik a füldugón is.
2018. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aludni még csak-csak, de hogy lesz az időben keléssel ?
2018. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Én, amikor ilyen helyzetben voltam, slaggal lelocsoltam a kutyát. 3. napra megtanulta, hogy vinnyogás=ázás. Utána csönd volt.
2018. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez itt nem opció, mert ahhoz messzebb van, és kerités is van köztünk. Vettem a patikában viasz dugót, és ki is próbáltam. Nem rossz, csak az foglalkoztat, hogy miért lehet belőle darabokat leválasztani. Egyszer-kétszer kiesett, visszatettem, de levált belőle egy darabka. Mi van, ha bekerül a hallójáratba? Lehet, másféle kellene.
2018. szept. 16. 09:23
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát nekem is olyan van, ami a fülben tágul ki, valami szivacs szerű anyag, de én nem tudok benne létezni, nekem is viszketett anno tőle a fülem és zsírosodott nagyon, szóval inkább zajban voltam.
2018. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!