Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj a hasam?

Mitől fáj a hasam?

Figyelt kérdés

20/F


Tegnap spenót és palacinka volt ebédre. Máma reggel arra keltem fel, hogy fáj a hasam, középen, és a ball szélén. Nehéznek érzem a hasam Máma. Olyan érzés, mintha valaki hason ütött volna. Ha köhögök fáj, ha csuklok fáj. Éhes vagyok, de mégis nehéznek érzem a gyomromat. Félek, hogy neadjisten víz lenne a hasamban.



Mi lehet ez? Kérlek segítsetek.


Köszi a válaszokat.


2018. szept. 26. 21:36
 1/4 anonim válasza:

Valoszinu hogy sokat ettel, romlott etelt ettel, vagy pedig sok folyadekot ittal az ebeddel.


Egyszeru a megoldas.


1) Hagyd abba az evest.

Bojtolj amig rendbe nem jossz.

Igyal vagy 2 liter vizet minden nap.


2) Merd meg a lazadat.

Ha 37 fok alatt van, semmi baj.


3) Merd meg a pulzusod.

Ha az a szokasos 60, 70, vagy 80, akkor semmi baj.


Remelem ez segit.

.

P.S.: Mi az hogy palacinka?

2018. szept. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak spenótot és palacsintát ettem, semmi mást. Ez tegnap reggel jött rám ez, hogy fáj a hasam, az egész hasam. Délben ettem megint spenótot, de palacsintát nem. Nem eszek jóformán húst sem, csak édességet, sajtos kiflit. Tegnap ettem reggel kakaót, és délben spenótot. Melóban 2 sajtos kiflit és egy TWIX- kekszet.



Egész hasam fáj, legfőnkébb ball felin, és hátul is fáj, a derekam. Mitől lehet ez? Oké, derekam lehet, hogy attól fáj, hogy sokat álltam a melóban, de akkor miért fáj az egész hasam? Bevettem NOS-PA-t, de nem segít egyenlőre. Se WC-re nem tudok menni, se szelek nem mennek, se nem hányok, csak is a hasam fáj és a hasam. Nagyon félek.

2018. szept. 27. 08:05
 3/4 anonim válasza:

Szia!


1) Megmerted a pulzusod?

Ugy tunik, nem.

Ha az a szokasos 60, 70, vagy 80 (percenkent),

akkor semmi baj, azaz attol se kell felned.


2) Megmerted a lazadat?

Ugy tunik hogy nem.

Ha megmered, es ha 37 fok alatt van, akkor tenyleg semmi baj, es semmitol se kell felned.


3) Meresd meg a vernyomasod.

Ha normalis 120/80 korul van, akkor semmi baj sincsen, es semmitol se kell felned.


4) A leirasod alapjan, szerintem Te vacak eteleket es gyogyszereket veszel es eszel.

Pl. a spenót vesekove(ke)t okoz,

a palacsinta meg szorulast,

az édesség meg fogszuvasodast,

a sajtos kifli szorulast,

a kakaó -- azaz pasztőrözött tej 94%, cukor, kakaópor 1,2%, stabilizátor: karragén --

meg csontritkulast, szorulast, fogszuvasodast okoz.

A keksz is szorulast okoz.

A No-Spa meg duzzanast, szorulast, vernyomasesest, es sok-sok mas problemat okoz.


5) Egyszeru a megoldas,

de csak az tudja csinalni ezt

akinek van akaratereje.

Van akaraterod?


Hagyd abba az evest es bojtolj amig rendbe nem jossz.

Legyen eleg akaraterod hogy meg tudd allni hogy nem eszel.


A viz es a koplalas meg fog egy kicsit hajtani.

Szoval, igyal vizet, es csak vizet.

Vasarolj olyan vizet amit szeretsz.

Beletehelsz IGAZI citromlet.

Es orankent megihatsz max. egy litert.

Es ha vegigcsinalhatod ezt minden nap,

Rendbe fogsz jonni 1, 2, max. 3 napon belul.


Remelem ez is segit.

2018. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
19:29: Vérnyomástól fóbiám van. Lázam nincs. Már azon gondolkodtam, hogy izomláz. Székletem sincs jóformán, csak szelek jönnek, de néha azok se. Nagyon félek. Legalább meghajtana, vagy hánynék, de se elölről se hátulról.
2018. szept. 27. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!