Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem gyengének a szívem?

Miért érzem gyengének a szívem?

Figyelt kérdés
19éves vagyok múlt hétvégén ,péntek,szombat,vasárnap rohadt sokat izgultam és stresszeltem aludni sem tudtam rendesen ,most már 4nap eltelt azóta és mellkasom bal oldalon a szivem körül gyengének érzem , ugy képzeljétek el mint amikor egyik végtagotok elfárad és utánna gyengébb (bocsi bonyolult elmagyarázni) csak ezt én a mellkasomban érzem bal oldalon... Lehet hogy kikészitettem a szivemet a 3 napos állando stresszel és az izgulástól , vagy mit gondoltok mitől van ez? Elmúlik vagy menjek orvoshoz?

2018. szept. 27. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom nekem is hasonlo tünetem van felkelni nem birok az agybol
2018. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért nemt tudsz felkelni? Fáj valamid? Ird le mi történt hátha te is kapsz valami választ vagy lehet énis tudok segiteni! :)
2018. szept. 27. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Mérd meg a vérnyomásod, lehet alacsony.
2018. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
107/72 , de nekem mindig kicsit alacsony szokott lenni szóval nem hinném hogy amiatt.
2018. szept. 27. 22:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál , konkrétan szart a fejemre, és olyanokat beszélt menjek pszichiáterhez. Mondtam neki hogy ezt nem csak bemesélem magamnak hanem tényleg érzem , de a kis agyával nem bírta felfogni. Magyarország büszke lehet hogy ilyen orvosai vannak , nyavajogni tudnak hogy milyen "szar a fizetésük" meg hogy milyen "szar a munkájuk" , de nem tesznek semmit az emberekért... tisztelet a kivételnek ,akivel találkoztam orvosokkal 95%-a vagy idegbeteg vagy életunt és leszar mindent maga körül ...
2018. szept. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!