Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A xanax mennyire nyugtat...

A xanax mennyire nyugtat egyszeri alkalomkor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon nem szeretek repűlni, de általában a párommal szoktam utazni,igy még elvagyok valahogy. Most viszont egyedűl fogok és parázok kicsit. Ha beveszek egy xanaxot mennyire lesz hatásos? Jobban bírom vajon úgy a repülést?

2018. okt. 1. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál inkább egy nyugtató teát, mint azt a mérget beszedd.
2018. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Honnan szerzed be? csak mert ez vényre kapható orvosi ajánlásra szedhető gyógyszer. nem pezcukokra hogy neked csak úgy odaadják bárhol, mert félsz a repülőn...
2018. okt. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kaptam valakitől 2 szemet. Egyébként az érdekel hogy valaki használt e így. Nem folyamatosan akarom szedni, hanem csak egyszer, max kétszer a vissza felé útra is.
2018. okt. 1. 07:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyugtató teànak nem tudom lenne e értelme, max placebonak jó talán. Esetleg ha tényleg valami erős gyógynövény van benne.
2018. okt. 1. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:

52/2005. (XI. 18.) EüM rendelet

az emberi alkalmazásra kerülő gyógyszerek forgalomba hozataláról

Értelmező rendelkezések

2. § (1) E rendelet alkalmazásában

8. gyógyszerekkel való visszaélés: a gyógyszer alkalomszerű vagy rendszeres, szükségtelen vagy kóros mértékben, illetve gyakoriságban való fogyasztása, amely káros fizikai vagy pszichés hatásokkal jár vagy járhat;

2018. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Változó. Van akinek hat van aki semmi hatást nem tapasztal. Ezért fontos, hogy ha szükség van ilyenre akkor orvos állítsa be a megfelelő adagolást.

Egyszeri alkalomra szerintem többet árt mint használ.

Az sem mindegy, melyikből "kaptál pár szemet". Van többféle? 0,25, 0,5, 1-es. Nagyon nem mindegy. Szerintem keress valami más megoldást.

2018. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki a kérdésemre válaszolt.
2018. okt. 1. 10:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Be vettem 2db 0,5 ös xanaxot és tök jól bírtam. Szinte egész úton aludtam.Mikor leszálltunk sokkal jobb állapotban éreztem magam, mint amikor végig csak izgulok, vagy próbálom elterelni a figyelmem. Összesen 4szemet vettem be, oda úton 2 és vissza úton 2 szemét. Nem volt mellékhatása, nem lettem függő, nem is jutott eszembe azóta sem, de akkor nagyon jól jött.
2018. dec. 24. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!