Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hétfőn vizsgázok és kipihentne...

Hétfőn vizsgázok és kipihentnek kell lennem, mert ha itt megbukok nincs pótvizsga ez egyszeri alkalom. Mit javasoltok, hogy biztos 100%-osan kipihent legyek?

Figyelt kérdés

Hétfőn reggel 8-kor vizsgázok.

Negyed 7-kor el kell induljak, hogy oda érjek.

Oké korán le kell feküdnöm, de azon kívül más javaslat?



2017. júl. 8. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Holnap már semmiképp ne tanulj. Ha lehet, teljesen felejtsd el, hogy vizsgázni fogsz. A lényeg, hogy teljesen kikapcsolódj. Csináld azt, amit szeretsz, töltődj fel, sétálj pár órát és persze aludd ki magad.
2017. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a sleepytimer.com segít kiszámolni, hogy hogy fogsz nagyjából a 80-90 perces alvási periódusaid egyike végén felkelni.Fontos, hogy a megadott időpontban kell nagyjából elaludni, ne akkor feküdj le. Egy átlagembernek kb. 15 perc szükséges az elalváshoz. Én mindig fáradtan keltem és egész nap élőhalottként éltem, de ez nagyon sokat javított a teljesen hullámzó kipihentségi szintjeimen. Elalvás előtt ne gondolkodj azon, h milyen sok múlik a vizsgádon:) Ügyesen! Ma este is próbáld ki!
2017. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne izgulj! Ha izgulsz nem fogsz tudni aludni! És akkor elkezdesz azon is izgulni, hogy reggel fel tudsz-e kelni és akkor már totál biztos, hogy nem fogsz tudni elaludni egy darabig.


Mondjuk az én taktikàm más. Én mindig ugyan azt csinálom amit máskor. Szóval vizsga elött is 4-5 órát alszom. Mondjuk én szerencsés vagyok mert pár óra alvás után is a maxot tudom hozni.


De ha nagyon el akarok aludni akkor zenét hallgatok és nem gondolok semmire :).

2017. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Inkább tanulj őrült tempóban. Az ember nyomás alatt bámulatosan gyorsan tud tanulni. A vizsga után annyit alszol, amennyit akarsz.
2017. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ment a zöld kéz :) 4-es veled nem értek egyet...az első valaszoloval annál inkább :) Sajnos erre nem tudok tanulni ez ilyen monotonitas tűrő vizsga lesz meg ilyesmi. Köszi mégegyszer.
2017. júl. 9. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült?:)
2017. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát két feladat volt ossz-vissz. A másodikra vissza be hívtak mert nem értem el azt a szintet mint kellett volna utána nagyon jól sikerült , mondták is hogy sokkal jobb lett de majd postán küldik ki arra várok én is. Majd megírom ha ideér :)
2017. júl. 12. 18:55
 8/9 A kérdező kommentje:

Na sikerült! :D

És megkaptam korlátlanra a páv igazolást :D

2017. júl. 21. 11:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na örülünk neki, így tovább :)
2017. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!