Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik ha egy nap 7 szem...

Mi történik ha egy nap 7 szem Ataraxot veszünk be? (Hangulat javító)

Figyelt kérdés

Bevallom ezt tettem xd

Mi fog tortenni?

(Sörrel nyeltem le)


2018. okt. 5. 15:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A "bolond vagy" es az ilyesmi kommenteket jelentem, es le is pontozom mert tudom hogy hulye vagyok!

De depresszioval kuzdok.. Kosszhelopaa

2018. okt. 5. 15:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Okos vagy. Pontozz fel! Curva jó hangulatod lehet.
2018. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Xd

Igen nagyon.. Mingy bealszok a rakba

2018. okt. 5. 15:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Fordulj orvoshoz!

[link]

2018. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nem foglak lecseszni, megvan a magad baja, különben se lenne jogos, mindanyian vétünk

nekem ahoz volt szerencsém, hogy gyerek korban gyakran fájt a fogam is, a fejem is és mindíg vettem be rá gyógyszert, ha egy óra mulva nem szünt akkor megint, ezzel hogy most az apranax se sokat ér...

mikor koliba voltam akkor jó volt, mert szobatársamnál volt olyan gyógyszer, ami egy lovat is kiütött volna, mert neki is ilyen a szervezete gyerek kora óta, hogy semmi nem hat (nála genetika)


te is enyit fogsz ezzel elérni, hogy a kicsi segítség se fog hatni, mert hozzá szokik a szervezeted

szerintem jobb lenne ha az álltalános felfogásodon próbálnál javítani :) pl ha minden szar is és semminek se látod már értelmét, akkor is legyen egy picike fényed, hogy de legalább kialudtad magad, egészséges vagy, van egy új nap amikor csinálhatod a hobbidat, egy lehetőség barátkozásra, kapcsolat szerzésre stb

bármilyen szar kedved van próbálj valaminek örülni mindíg


a gyógyszer magától segíteni nem fog, még ha naponta 2 dobozzal is eszel meg, csak a te felfogásod változtathat bármin is

2018. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hívd az ügyeletet, mert rosszul leszel
2018. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5

Tegnap kezdtem el szedni.

Nekem voltak probalkozasaim hogy meghaljak es most sem ertem miert tettem meg...

Depresszios vagyok, nem latok kiutat es sz*r az egesz eletem.

Semmit nem er mar.. Elvesztettem akit szeretek.. Es a csaladom sem vesz emberszamba..

Szivbeteg is vagyok. Azt sem tudom hogy milyen sulyos mert senki nem mondja meg! A doktor ur nem mondja el nekem hanem a szuleimnek

A szuleim nem is beszelnek rola.. Kitalalnak mindent hogy miert van stb..


Barataim nincsenek

Csak en vagyok egyedul a sotet godorben ahol csak kaparaszok es kijutni nem tudok...

2018. okt. 5. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez is egy öngyilkossági kísérlet volt?
2018. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen
2018. okt. 5. 17:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerencse, hogy nem lett nagyobb baj...

A te gyógyszered az Atarax, neked írták fel? Mert ha igen, akkor hívd fel a dokit, aki felírta! Ha nem, akkor meg szimplán a körzeti pszichiátriát hívd, h gáz van...

Nagykorú vagy?

2018. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!