Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Trabant kipufogógáz belélegzés...

Trabant kipufogógáz belélegzése? -lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Hát szóval bent ültem a trabiban, beindítottam, és kb 2 percig járattam, és olyan 1 perc után, mivel le volt húzv a az ablak, elkezdett beömleni a kipufogógáz. Nem nagyon vettem közben levegőt, de azért lélegeztem párat ott a teljes gázban. Utána kiszálltam, de akkor sem voltam rosszul, és kb. 20 perccel utána, most sem vagyok rosszul. Szóval lehet ettől mondjuk a későbbiekben valami bajom? Akármikor? Vagy roncsolódogtt ettől a tüdőm?? Remélem nem!

Válaszaitokat előre is köszönöm!!


2010. jún. 23. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!

nem lesz semmi bajod nyugi amikor jön egy trabi annak szeretem az illatát nagyon is:D

2010. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kissé hipochonder vagy.
2010. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már nem, de soha többet ne csinálj ilyen mert szénmonoxid és széndioxid mérgezésben meghalhatsz!
2010. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap nyírtam ki egy tranit a haverokkal.
2010. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen!

Mégpedig Krónikus Hipochonderitis-ed lesz... Fordulj vele Pszichiáterhez!

2011. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hello, Én a Trabant-Wartburg klub egyik tagja vagyok.

Semmi baj nem lesz a tüdőddel. Én a találkozókon közvetlen be vagyok borítva füsttel, főleg akkor, amikor kipufogó verseny is van. Nekem sincsen soha semmi bajom. Neked se lesz. És ha csak járatni akarod a motort, egy helyben, akkor ablak fel. Vagy ha nyitva akarod hagyni az ablakot, akkor inkább menj egy kört ;)

2011. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Képzeld mi lehetett a 80-as, 90-es években, amikor szinte csak Trabantok, Wartburgok, Barkasok közlekedtek. 😄
2020. jún. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!