Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A taplalkozas es a jo emesztes...

A taplalkozas es a jo emesztes mennyire hatarozza meg egy ferfi eseteben a vegleges testmagassagot? Edesapam es batyjam is magasabb nalam.26/f

Figyelt kérdés
14-15 eves korom utan nem nottem. Addig elol voltam a tornasorban. Akkor kezdodtek az emesztesi zavaraim (sargas emesztetlen laza széklet), faradekonysaggal is kuzdottem,szinte allandoan aludtam vagy aludni akartam ,kohogtem is, kesobb jottem csak ra,h valszeg a szobamban levo butorok mogotti hatalmas merteku feketepenesz okozhatta furcsa tuneteimet. Persze azota a penesz meglett szuntetve es mar evek ota kisse pontatlan glutenmentes dietat tartok , es az emesztesem szinte tokeletes es az energiam is rengeteg. Bizonyitottan nincs glutenerzkenysegem, a belbolyhaim megtartottak voltak a biopsziakor (de akkor mar valamennyire tartottam a GM dietat) , a vekonybel szovetmintaja kis elterest mutatott.

2018. okt. 14. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, ismerek olyat aki 14-15 éves kora óta piál cigizik meg ilyenek és közel 190 cm magas a szülei pedig alacsonyak és ennek a teljesen ellenkezőjét is.
2018. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!