Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom, mitől...

Mi lehet a bajom, mitől múlhatna ez el, mire van szüksége a szervezetemnek?

Figyelt kérdés
Iskola után (7:30 - 13:50) mikor hazaérek, semmi nincsen belőlem, nagyon de nagyon fáradt vagyok, még enni is, és hogy ha nem alszok délután olyan 1-1,5 órát akkor egész nap semmi sincs belőlem. 22:00-kor szoktam elmenni aludni, de nem bírom addig kinyitva tartani a szemem. Nem táplálkozok úgy ahogy kéne, és ha nagyon sok zsírosat (tepertő, kolbász, rántotta, sült szalonna) eszek, azután olyan szinten fáradt vagyok hogy még egy kisgyermek is meg tudta verni. 19 éves vagyok 181 cm és 90 kg. Nem tudom mit csinálok rosszul, és azt még hozzátenném hogy nagyon lusta vagyok mindenhez és ez nem lesz kedvező a továbbiakban ugyanis érettségizős osztályba járok, ami két éves és ha ennyire nem megy a tanulás akkor...

2017. febr. 28. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Kéne egy vérképet csináltatni, ha az nem mutat ki semmit, akkor talán a tavaszi fáradtságnak nevezett állapotról van szó. Javaslat: vitamindús táplálkozás és több sport !!! méret ebben a korban 181 cm-hez sok a 90 kg.
2017. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Millió oka lehet. Biztosra csak orvos tudná megmondani kivizsgálás után.
2017. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!