Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért pattan ki a szemem már...

Miért pattan ki a szemem már 1 hete mindennap 4-fél 5 körül? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ezután 2-3-szor is a mosdóba kell mennem. Nem tudom miért.

2018. okt. 17. 06:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ez mit jelent h kipattan ??
2018. okt. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt ne igyál, mert lehet, hogy attól ébredsz fel, hogy tele a hólyagod.
2018. okt. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt jelenti, hogy kinyílik.

Nem szoktam mindig. De nem kell mindig egyből mennem WC-re. Csak felkelek, de minek?

2018. okt. 17. 08:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, amikor felébredsz? A munkádon/iskolán agyalsz? Akkor a túlterheltségtől lehet.
2018. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor felébredtek, akkor még nem gondolok az iskolára. Csak után fél-1 órával.
2018. okt. 17. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egyébként nap közben nem érzed magad kialvatlannak, akkor szerintem ne aggódj miatta. Ha már nem vagy álmos, kelj fel és használd ki, hogy hosszabbak a napjaid mostanában. Olvass, tanulj, akármi. Aztán majd egyszercsak megint tovább alszol. Vannak ilyen időszakok.
2018. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát... azért fáradtnak érzem szinte egész nap magamat. Sokszor kedvetlen, motiválatlan vagyok. Ez a kedvetlen, motiválatlan periódus pedig nem most kezdődött, hanem olyan április-május környékén.
2018. okt. 17. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne délutánonként aludni egyet.
2018. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyáron még csak-csak sikerült. De mostanában nem nagyon. Meg attól félek, ha du. alszok, akkor este nem fogok...
2018. okt. 17. 21:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen... De akkor legalább a délután hátra levő részében meg este nem csak kóvályogsz, hanem tevékeny leszel. Aztán majd csak visszaáll valamitől...
2018. okt. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!