Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fázok a kávétól?

Miért fázok a kávétól?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Szeretem a kávét, az izét ezért iszom, másrészt reggel 4:40-el járok dolgozni szóval délelőtt ez tart életben. Napi 2-3 kávét iszok, de egyfolytában ráz a hideg kávézás után 1-2 órán keresztül. Olvastam hogy nem jó a vérkeringésnek na de már ennyi is megártana?

2018. okt. 18. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet emelkedik a vérnyomás és hasonló tünete van, vagy valami ezzel kapcsolatos változás lehet, régebben nekem is volt hasonló tünet.
2018. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomás emelkedéstől érzed úgy, hogy ráz a hideg. Tulajdonképpen remegést okoz. Nem jó neked valószínűleg a koffein.
2018. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem kipróbálom egy hétig kávé nélkül. Köszi a válaszokat.
2018. okt. 18. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A kávézóhelyiségben van csak nyitva az ablak.
2018. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban emeli a vérnyomást, ráadásul ideiglenesen az immunrendszert is blokkolja.
2018. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!