Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet vajon trombozis?...

Ez lehet vajon trombozis? Akinek van tapasztalata mar esetleg kerem segitsen egy tanaccsal.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3. napja fajdogal a jobb labazaram. A terd alatt a kulso resze. Egy ponton nypmaserzekeny is. Nem piros, nem dagadt, nem melegebb, sot vekonyabb mint a masik... hazidokinal vpltam tegnap o megtapogatta de azt mondta nem erez semmi kulonoset. Terhelesre nem faj, csak akkor ha ulok vagy fekszem. :( olyan mintha beutottem / meghuztam volna, neha picit szurkal. Illetve a kulso talpelem is faj, letezik, hpgy inkabb izuleti es az sugarzik ily' modon felfele?

Koszi elore is a valaszokat!



2018. okt. 18. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idos vagy? Mit dolgozol/tanulsz/sportolsz? Dohanyzol? Csaladban keringesi betegsegek?

Mikor kezd el fajni es mikor mulik el (azt irtad, fajdogal, tehat nem allando a fajdalom ezek szerint). Reggel felkeleskor, egesz nap barmikor, ha ulsz? Mikor mulik el a fajdalom, ha el kezded mozgatni?

Mit jelent, hogy "vekonyabb"?

2018. okt. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Piheneskor faj leginkabb amikor vizszintben van. A terd alatt kozvetlen a kulso labszar jobb oldalt. Meg a jobb fenekem xD meg neha a jobb kulso talpelem. A labszar egy ponton faj csak mintha kicsit gorcsolne. De nem hatul hanem relative' oldalt. Se nem duzzadt se nem piros.
2018. okt. 19. 19:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha erintkezik valamivel pl takaro akkor szur, tehat gondolok begyulladt szortuszore is, egyebkent mozgasra nem faj egyaltalabn.
2018. okt. 19. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tunik trombozisnak. Sokkal inkabb ezer mas, kezdve neurologiai problematol a sima vitamin-asvanyi anyag hianyig barmi. Fugg az eletkorodtol, az eletmododtol, dohanyzas, ivas, testsuly, munka es munkahely, ezer oka lehet es ezer oktol fugg. De nem tunik trombozisnak.
2018. okt. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez isiász.
2018. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!